Blockpol-Developer inwestuje na Nowych Żernikach

Dodano w kategorii: Dla mieszkańców

nowe-zerniki-019

8 budynków wielorodzinnych z 135 mieszkaniami na Nowych Żernikach wybuduje Blockpol-Developer. Inwestycja rozpocznie się w trzecim kwartale tego roku, a zakończy pod koniec 2017 r.

W ramach nowej inwestycji firma Blockpol-Developer zbuduje 8 budynków wielorodzinnych połączonych ze sobą trzema garażami naziemnymi. Każdy z trzy, cztero- lub pięciokondygnacyjnych obiektów będzie wyposażony w windy. We wszystkich budynkach powstanie łącznie 135 mieszkań. Wzdłuż całego kompleksu przebiegać będzie ciąg pieszy, przy którym zostanie zlokalizowany plac zabaw dla dzieci oraz świetlica. W ramach inwestycji przewidziano także lokale usługowe.

NŻ_mapa osiedla_201602

– Zdecydowaliśmy się na inwestycję na Nowych Żernikach ponieważ chcemy dołożyć swoją cegiełkę do tak ważnej i pożytecznej inicjatywy. We Wrocławiu powstaje wiele osiedli, których jakość wykonania i innowacyjność pozostawia wiele do życzenia. Natomiast Nowe Żerniki to będzie osiedle niestandardowe, w pełni funkcjonalne. Powstaje przede wszystkim z myślą o mieszkańcach i stworzenia dla nich optymalnych warunków zamieszkania. Chcemy przyczynić się do powstania tej architektonicznej perełki Wrocławia – mówi Marcin Zieliński, dyrektor generalny Blockpol-Developer.

Więcej na: www.tuwroclaw.com

oraz www.blockpol.pl

Fot. Tomasz Walków