Nowy deweloper – ATAL Nowe Żerniki

Dodano w kategorii: Dla mieszkańców

ATAL S.A. rozpoczął sprzedaż mieszkań w najnowszej inwestycji usytuowanej we Wrocławiu, nieopodal ulicy Kosmonautów – ATAL Nowe Żerniki.

Cztery eleganckie, spójne architektonicznie obiekty staną się częścią powstającego tam osiedla modelowego – Nowe Żerniki. W ofercie ATAL Nowe Żerniki znajduje się 109 lokali. Cena za mkw. wynosi 5 300 złotych brutto.ATAL Nowe Żerniki 4

Obiekty będą posiadały od 3 do 6 pięter i pomieszczą 109 lokali o szerokiej gamie metraży od 28,96 do 94,12 mkw. i zróżnicowanych układach od 1 do 4 pokoi. W inwestycji zaplanowano również funkcjonalne komórki lokatorskie oraz lokale usługowe, które ułatwią przyszłym lokatorom załatwienie codziennych spraw. Z myślą o zmotoryzowanych mieszkańcach zaplanowano garaż na poziomie parteru, który pomieści 138 samochodów.

Z myślą o najmłodszych lokatorach kompleksu powstanie nowoczesny plac zabaw, natomiast dorośli będą mogli odetchnąć z dala od miejskiego zgiełku wśród licznej zieleni. Na terenie ATAL Nowe Żerniki powstanie także 8 lokali usługowych, które ułatwią codzienne obowiązki. Obiekty będą posiadać windy i zostaną w pełni dostosowane do potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych.

Planowany termin oddania do użytkowania osiedla ATAL Nowe Żerniki to III kwartał 2017 r. Za projekt inwestycji odpowiedzialne jest biuro projektowe Major Architekci.

Więcej informacji na www.atalzerniki.pl.