Vantage Development buduje na Nowych Żernikach

Dodano w kategorii: Aktualności, Dla mieszkańców

Ruszyła budowa dwóch 5 kondygnacyjnych budynków na 60 mieszkań. W ofercie Vantage Development są lokale o zróżnicowanym metrażu od 47 do 64 m kw.

zerniki-vintage

Wszystkie z nich będą miały prawie sześciometrowe balkony, a mieszkania na parterze 50-metrowe ogródki. Kameralny klimat zapewni mieszkańcom ażurowa pergola, która oddzieli wewnętrzy dziedziniec budynku od ulicy.

– Nowe Żerniki to dla nas ciekawe i prestiżowe przedsięwzięcie w ramach którego miasto przygotowuje pełną infrastrukturę, a my budujemy. Dzięki temu nasi klienci w momencie, gdy wprowadzają się do mieszkania mają do swojej dyspozycji nowe drogi, tereny zielone i obiekty użyteczności publicznej, czyli wszystko to, czego potrzebują w codziennym życiu. Liczę na to, że ten projekt wyznaczy pewien standard postępowania w przyszłości – mówi Edward Laufer Prezes Zarządu Vantage Development SA.

W ofercie Vantage Development są lokale o zróżnicowanym metrażu od 47 do 64 m kw. Wszystkie z nich będą miały prawie sześciometrowe balkony a mieszkania na parterze klimatyczne, 50 – metrowe ogródki. Intymność i kameralny klimat zapewni mieszkańcom ażurowa pergola, która oddzieli wewnętrzy dziedziniec budynku od ulicy.

Pomiędzy budynkami, na częściach wspólnych, zostaną posadzone szlachetne odmiany śliw. W podziemnym garażu przewidziano miejsca postojowe dla wszystkich mieszkańców.

Adres: ul. Białodrzewna (modelowe osiedle Nowe Żerniki realizowane z Gmina Wrocław)
Inwestor: Vantage Development SA
Generalny wykonawca: TOM INSTAL
Projekt: Pracownia Projektowa Maćków i Pracownia Projektowa Forum-Architekci
Lokalizacja: Nowe Żerniki
Ilość mieszkań w I etapie: 60
Ilość mieszkań w sprzedaży, stan na 12.07.2016: 56
Ceny za metr: 5320 – 5635 PLN
Standard mieszkań: deweloperski, na życzenie klientów: wykończenie pod klucz
Rozpoczęcie budowy: kwiecień 2016 r.
Zakończenie budowy: I kwartał 2017 r.
Przekazania mieszkań: przełom II i III Q 2017 r.
www.vantage-sa.pl