Rodis Sp. z o.o |

Kontakt do działu sprzedaży

tel.: + 48 71 79 666 00

Inwestycja Osiedle Ande znajduje się na Żernikach, ul. Tadeusza Brzozy (8.5 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera Rodis Sp. z o.o.. Inwestycja Osiedle Ande jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 23 nowych mieszkań. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. Aktualnie w inwestycji Osiedle Ande pozostało na sprzedaż 15 mieszkań o powierzchniach od 39 do 143 metrów kwadratowych.

O firmie

Inwestycja Osiedle Ande znajduje się na Żernikach, ul. Tadeusza Brzozy (8.5 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera Rodis Sp. z o.o.. Inwestycja Osiedle Ande jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 23 nowych mieszkań. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. Aktualnie w inwestycji Osiedle Ande pozostało na sprzedaż 15 mieszkań o powierzchniach od 39 do 143 metrów kwadratowych.

Inwestycje

Deweloperzy:

Vantage Development
Profit Development
Osiedla rodzinne
ATAL
Blockpol
Archicom
PCG
Rodis Sp. z o.o

Organizatorzy:

Wrocław 2016
Izba Architektów Rzeczypospolitej Polskiej

Partnerzy:

SARP Wrocław
ARAW