WUWART na osiedlu Nowe Żerniki

Dodano w kategorii: Aktualności, Z placu budowy Nowych Żernik

WUWART Apartments, to najnowszy projekt firmy PCG na osiedlu Nowe Żerniki. W ramach inwestycji powstaną trzy budynki o niskiej, dwupiętrowej zabudowie, z tarasami na dachach. 18 apartamentów wyposażonych będzie w system smart home, a o rozkładach zdecydują przyszli mieszkańcy.

Wuwart Nowe Żerniki 6

Na etapie przedsprzedaży, która potrwa do wiosny, wszyscy nabywcy będą mieli możliwość dostosowania rozkładów swoich apartamentów.

Wuwart Nowe Żerniki 9

– Przygotowaliśmy projekt, który na samym osiedlu będzie się zdecydowanie wyróżniał, choć tak jak cała dzielnica Nowe Żerniki, ma być dopasowany do mieszkańców. Dajemy zatem nowoczesną bryłę, ale to przyszli mieszkańcy zadecydują jak będzie mieszkało im się najlepiej – mówi Piotr Baran, prezes PCG.

Wuwart Nowe Żerniki 4

W trzech budynkach będzie 18 apartamentów o metrażach od 70,92 do 93,95 mkw., każdy z tarasem o powierzchniach od 16 mkw. do 40 mkw.

Wuwart Nowe Żerniki 2

W inwestycji zaplanowano nowoczesne rozwiązania technologiczne Smart Home, takie jak m.in.: zdalne zarządzanie klimatyzacją i ogrzewaniem podłogowym w całym apartamencie czy sterowanie oświetleniem i roletami zewnętrznymi, a także wideodomofony. Bezpieczeństwo mieszkańcom zapewni nowoczesny system monitoringu nieruchomości. Budowa planowo rozpocznie się wiosną 2019 r.

wizualizacje: inwestor