Architekci

Małgorzata Chrabąszcz

Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej (dyplom 1983 r.). Do 1988 r. pracowała w Miastoprojekt Wrocław, w latach 1989–1990 w EPR Architects  w Londynie, w latach 1991-1995 w Point Spółka z o.o. a od 1996 r. jest prezesem i głównym projektantem w POINT Co. Ltd Pracownia Projektowa Sp. z o.o., która specjalizuje się w projektowaniu dla branży biznesowej, finansowej, handlowej, przemysłowej a także dla sieci restauracyjnych – stworzyli między innymi projekt przebudowy siedziby I oddziału i Centrali Banku Zachodniego WBK przy Rynku we Wrocławiu, siedziby oddziału Bank Rozwoju Eksportu Wrocław ul. Podwale 63, przebudowy budynku biurowo- usługowego we Wrocławiu przy ul. Ruskiej 11/12

Otrzymała Gran Prix- Nagrodę Wojewody Wrocławskiego za charakter architektury wyrażony w projektach i realizacjach reprezentowanych na Regionalnym Przeglądzie Architektury Wrocław 1994.  Prezentowała swoje projekty i realizacje na VI BIENALE ARCHITEKTURY w Wenecji.

Zaprojektowany przez POINT Co. Ltd Pracownia Projektowa Sp. z o.o. budynek biurowy FIG PLAZA we Wrocławiu (2003-2005) otrzymał I nagrodę w konkursie Dolnośląska Budowa Roku 2009. Wnętrza placówek usługowych autorstwa pracowni były wielokrotnie nagradzane przez Towarzystwo Miłośników Wrocławia.

Strona pracowni: http://www.point.com.pl