Architekci

Piotr Zybura

Studiował na Wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej (dyplom w 2000 roku). Od 1997 do 2011 roku był architektem prowadzącym w biurze Maćków Pracownia Projektowa. W roku 2011 rozpoczął własną działalność jako wspólnik w pracowni projektowej chillHouse, specjalizującej się w projektowaniu budynków mieszkalnych oraz architekturze wnętrz. Zajmuje się również współorganizacją wystaw i aukcji młodej sztuki.

Autor i współautor wielu realizacji, m. in.: domu jednorodzinnego przy ul. Pionierskiej we Wrocławiu (2005-2009), nagrodzonego w konkursie „Piękny Wrocław”, zakładu obróbki szkła w Kocanowie (2001) i licznych wnętrz prywatnych oraz komercyjnych (np. dom handlowy „Renoma” we Wrocławiu).

Współautor wyróżnionych i nagrodzonych projektów konkursowych, m. in: I nagroda w konkursie na opracowanie koncepcji ośrodka konferencyjno-rekreacyjnego (2009), II nagroda w konkursie na Międzynarodowe Centrum Edukacyjne we Wrocławiu (2006), II nagroda za koncepcję przenośnego pawilonu promocji Unii Europejskiej (2005), wyróżnienie w konkursie na Pomnik Wspólnej Pamięci we Wrocławiu (2005).

Strona: www.archit.pl, www.chillhouse.pl

Współpracownicy:

Paweł Szyport

Łucja Sasin